Partneri i thotë Fjollës: “Je personi më zemërbardhë që kam njohur në jetë”

Fjolla Morina dhe partneri i saj Fisnik Syla, janë çifti i cili po komentohet shumë kohët e fundit.

Në momentin kur lidhja e tyre u bë publike kishte shumë kritika, mirëpo tani dyshja po pëlqehen shumë si çift.

Madje Fisniku shihet se po ndihet shumë me fat që e ka takuar këngëtaren. Dedikimet romantike nga ai nuk mungojnë.

Njësoj ka vepruar edhe së fundmi, pranë postimit të një fotografie në Instagram ku thotë se Fjolla është personi më zemërbardhë që ai ka takuar në jetë.

“Personi i pare qe me vjen ne mengjes kur te zgjohem, eshte arsyja ime e lumturise..

Une jetoj me gjysem zemre..

sepse gjysmen tjeter e ke TI !

Je personi me zemerbardhe qe kam njohur ne jeten time!”, ishin fjalët e tij pranë postimit të fotos me Fjollën./Kosovarja