Web Analytics
BallinaSHOWBIZPartneri të të mbajë financiarisht, apo ta mbash ti atë? Ana Kabashi...

Partneri të të mbajë financiarisht, apo ta mbash ti atë? Ana Kabashi ka një përgjigje

Ana Kabashi është një ndër fëmrat më tërheqëse dhe më të përfolura, përpos që një zë briliant, Ana komentohet edhe për linjat trupore.

Ana Kabashi këtë javë në “Mirage” iu është përgjigjur pyetjeve në rubrikën “Kë zgjedh”.

Njëra ndër pyetjet ishte: “Partneri, të të mbajë financiarisht, apo ta mbash ti atë?” Këngëtarja është përgjigjur duke treguar preferencat e saja.

Për më shumë, shikoni videon më poshtë:

Shiko videon:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit