Pas 14 vite u bë nënë për herë të parë, Orinda prek me fjalët

Këngëtarja u bë nënë për herë të parë

Dhe, Orinda Huta ka publikuar fotografitë e para të vajzës.

Në profilin e saj në Instagram, ajo ka postuar imazhet derisa i ka bërë edhe një dedikim asaj.

“Një jave me ty, nje jave mrekulli, e qe tani mendoj se koha kalon shpejt.

Me vjen per te qare sa here te shikoj dhe falënderoj Zotin çdo çast për ketë bekim.

Sa shume jam lutur per ty e do vazhdoj po njesoj gjate gjithe jetes.

Nuk gjej dot fjalet per te pershkruar gjithe dashurine qe kam brenda vetes per ty.

ATARA jone, kurore e bekuar e dashurise tone 14 vjecare .”, ka shkruar Orinda.

Ndryshe, ajo bashkë me Turin janë bërë prindër./Lajmi