Pas 7 vitesh, kthehet në Kosovë këngëtarja Linda Halimi

Këngëtarja shqiptare Lindita Halimi, ka disa vite që është zhven dosur në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Ajo së bashku me burrin e saj reperin ‘Big D’, tashmë kanë krijuar familjen e tyre dhe shpesh i shohim teksa po.zojnë bashkë me vajzën e vogël.

Lindita ka bërë të ditur se ajo është kthyer në Kosovë, pas 7 vitesh.

“Mirë se të gjej Kosovë”, ka shkruar Linda në një status në llogarinë e saj në Facebook. /IndeksOnline/