Web Analytics

Pas akuzave se kishte fryrë buzët, reagon publikisht Bes Kallaku!

Botuar nga: InfoKosova

Bes Kallaku është shndërruar në nje personazh mjaft të komentuar së fundmi në media.

Ka qenë pikërisht ndarja e shumë përfolur e tij me Xhensila Myrtezaj, për të cilën ende nuk kemi një komunikim nga ana e çiftit.

Pavarësisht situatës së trazuar, Bes Kallaku shfaqet tepër i lumtur në postimet e bëra në Instagram, duke udhëtuar dhe njëkohësisht shumë i angazhuar me koncerte, kryesisht në Itali.

Ditën e djeshme, aktori është bëra qendra e diskutimeve për shkak të një postimi të bërë në profilin e tij zyrtar në Instagram, ku shume ndjekës aluduan se Besi ka fryrë buzët.

Lidhur me këto spekulime, Kallaku ka vendosur që të përgjigjet publikisht në postimin e JOQ, duke ironizuar akuzat.

“Jam bërë synet o JOQ, ja t’jua nis një foto në inbox”, ka shkruar këngëtari, koment të cilin e ka shoqëruar me ikonat e të qeshurës.

Shiko foton:

Të FUNDIT