Pas akuzave të Zhaklinës,vjen përgjigjja e Fifit

Sot po asistojmë në zënkën virtuale midis Zhaklin Lekatarit dhe Fifit, gazetarja akuzon këngëtaren se nëpërmjet faqes së saj Instagram po nxit vajzat e reja të ruajnë veten për një burrë,gjest të cilin e cilësoi si të neveritshëm.

Përgjigjja e Fifit nuk ka vonuar duke postuar në Instastory një shprehje që thotë:

“Bletët nuk humbasin kohën e tyre duke i shpjeguar mizave se pse nektari është më i mirë se m*ti”

Ajo nuk ka shkruar emër por ne e dimë për kë e ka./kryefjala/