Pas aludimit se Fifi inskenoi alivanosjen, plasin shakatë në rrjete sociale

Në spektaklin e së martës, në ‘Big Brother VIP’, pati ngjarje të papritura, ku befasuan publikun.

Ishte Fifi ajo që i dha kahje tjetër spektaklit, duke u alivanosur në transmetim live, shkruan lajmi.net.

Fifi u alivanos pasi insistonte të largohej nga shtëpia pas akuzave nga opinionistja Balina, që sipas saj Fifi po ndërhynë në marrëdhënien në mes Pajtimit dhe Sarës, dhe se ajo po kërkon vëmendje.

Kaq mjaftoi që spektakli të kalojë në një dramë të vërtetë, Fifi u alivanos dhe menjëherë pas këndelljes bëri gati valixhet dhe kërkoi largimin, por Arbana sigurisht i kërkoi të qetësohej dhe të mos ngutet. Pasi ajo morri veten vendosi të vazhdojë të qëndrojë brenda.

Qesharake ishte edhe rrëzimi i saj kur vraponte për ta përqafuar banorin e ri të ‘BBV’, Valon Shehun e pas pamjeve kur Fifi u alivanos dhe u rrëzua, shpërtheu rrjeti, ishin faqet e shumëta të humorit të cilat filluan të krijonin meme me videot e Fifit.

Më poshtë mund të shihni disa nga memet të cilat kanë qarkulluar gjatë ditës së sotme në rrjetin social Instagram.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ALBANIAN JOKES (@jokesalbania)