Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip Albania LivePas daljes nga BBVA, Tani tregon si e priti nominimin që i...

Pas daljes nga BBVA, Tani tregon si e priti nominimin që i kishte bërë Kiara

Duke qenë se Tani është shok i Luiz Ejllit dhe këngëtari kishte ‘luftuar’ shumë që ai mos të ishte në nominim, Kiara bëri veprimin e papritur ajo e ka nominuar Tanin shokun me te mire te Luizit.

I pyetur nëse është ndier i prekur nga nominimi i Kiarës, Tani tha: “Më ka bërë shumë për të qeshur” dhe më pas shtoi se nuk i intereson hiç se pse e bëri një gjë të tillë dhe me kete pergjigje e injoron plotesisht.

Kujtojmë se aktori i njohur i humorit u largua me dëshirën e tij nga shtëpia më e famshme në Shqipëri. Ai kishte kohë që e kërkonte një gjë të tillë, por herë pas here Luiz Ejlli e bënte që të ndryshonte mendim.

Ai ka thene se nuk duron me shpirterisht qe te qendroj brenda pasi ka shume ngarkese emocionale ai ka thene se preferon te dal dhe te filloj pune tek Portokallia pune qe e fitoi sa ishte brenda Big Brother Vip Albania.

Rrjetet Sociale

630,681FansaPëlqeje
28,198NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit