Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip Albania LivePas daljes nga BBVK 'hallakatet' Gresa fotografohet nga dhoma e gjumit, veç me...

Pas daljes nga BBVK ‘hallakatet’ Gresa fotografohet nga dhoma e gjumit, veç me të brendshme

Modelja Gresa Hoti, për publikun në Kosovë u bë e njohur përmes shout real “Big Brother VIP Kosova”. Gjatë kësaj eksperience televizive, Gresa u lidh me Andi Artanin, i cili njihet për pjesëmarrjen e tij në “Përputhen”. Gresa, qëndroj në shtëpinë më të famshme në Kosovë deri në gjysmëfinale dhe pas daljes ju bashkua partnerit të saj, Andit, shkruan “Kosovarja”.

Bukuroshja nga Malisheva, e rritur në Itali, ka postuar një foto nga dhoma e gjumit, veç me të brendshme. Gresa Hoti ka qenë konkurrentja e eliminuar e mbrëmjes gjysmëfinale të Big Brother VIP Kosova. Sikurse i dashuri i saj, Andi Artani, as Gresa nuk ka arritur të shkoj në finale të madhe të BBV Kosova.

E pas daljes nga shtëpia me e famshme në Kosovë, Gresa ka pranuar një përqafim goxha të fortë nga i dashuri i saj, ish banori i këtij formati televiziv, Andi. Gresa ishte njëra ndër banoret më të komentuar te “Big Brother Vip Kosova”, e kjo për shkak te afermitetit që kishte me Stresin, por me pas ajo vazhdoj te afrohet me shume me Andin.

Gresa dhe Andi u komentuan për lidhjen e tyre të cilën e shfaqen të dashurisë brenda hapësirave të Big Brother Vip Kosova, ku madje “Vëllai i madh” i beri surprizë një dhome te veçantë të cilën e shfrytëzuan që të dy per nder te 14 shkurtit. Shiko foton:

Rrjetet Sociale

630,645FansaPëlqeje
28,201NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit