Pas debatit me Melindën, Gjira i bën një të mirë vetës

Këngëtarja ndau imazhe të reja në rrjete sociale.

Gjira Kajtazi, pas debatit të fortë me reperen, Melinda Ademi për paraqitjen e saj në klipin e fundit siç duket ka gjetur pushim.

Kjo pasi ajo ka zgjedhur t’i kërkoi falje Melindës dhe në të njëjtën kohë njoftoi se ka vendosur të marrë disa ditë relaksimi.

Gjira, ndau fotografi në profilin e saj zyrtar në Instagram derisa shihet e veshur me bikini me ngjyrë të zezë duke njoftuar se ka nisur pushimet.

Theksojmë se, këngëtarja nuk ka shumë kohë që ka sjellur në jetë vajzën e saj dhe arrin të mbajë një fizikë perfekt./Lajmi