Web Analytics
BallinaSHOWBIZPas debatiti me Melisen, Arbnora Ademaj e “rrezikshme”, ja çfarë mbanë në...

Pas debatiti me Melisen, Arbnora Ademaj e “rrezikshme”, ja çfarë mbanë në dorë

Arbnora Ademaj mbrëmë ka dhuruar një spektakël me performancën e saj.

Arbnora e veshur me një fustan të kuq me prerje unike bëri që skena e “Dance Albania”të dukej më ndryshe.

Edhe grimi me flokët i dhanë një pamje madhështore bukuroshes.

Publiku e priti shumë mirë kërcimin e tyre, duke e cilësuar si agjente sekrete, shkruan Kosovarja.

Edhe pse kjo ishte nata e fundit nga performancat e saj, ajo do të mbahet mend për spektaklin dhe emocionet e dhuruar.

Kujtojm se Arbnora dhe Melisa kane pasur nje debat te nxehte duke mos ‘duruar’ njera-tjetren.

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit