Web Analytics
BallinaSHOWBIZPas deklaratave të balerinës, Redon Makashi mohon sërish fejesën, tregon versionin e...

Pas deklaratave të balerinës, Redon Makashi mohon sërish fejesën, tregon versionin e tij

Prej disa ditësh në mediat rozë, qarkulloi një lajm, ku thuhej se këngëtari Redon Makashi ishte fejuar me koreografen Rexhina Çuko.

Fillimisht, qarkulloi një video teksa ajo shfaqej me një unazë në dorë pranë këngëtarit.

Rexhina pranoi se gjithçka ishte e vërtetë.

Ndërsa Redoni nga ana tjetër e mohoi, duke u shprehur se nuk e njihte fare.

Mirëpo, në një reagim tjetër, mbrëmjen e djeshme, Makashi deklaroi për “Goca dhe Gra”:

“Fejesa është diçka shumë e madhe për mua.

Personi që është folur e njoh, por nëse do të kishte diçka do të dilte nga goja ime.

U zgjat pak si shumë”.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit