E bukur dhe tejet seksi, shkruan InfoKosova.

Modelja e njohur Jess Shears po kalon disa momente relaksuese me të dashurin e saj në plazhet e Ibizas.

Shears ka gjetur kohën që të realizojë edhe një set fotografik ku shfaqet tejet “hot”

E veshur me bikini disi transparente, modelja vë në pah format e saj bombastike./InfoKosova/

Shiko Fotot: