Pas divorcit, Miley Cyrus paraqitet në këtë gjendje

Këngëtarja e njohur amerikane, Miley Cyrus, njihet për muzikën e bukur që ka sjellë ndër vite.

Ajo është një këngëtare që numëron miliona fansa anë e mbënë nëpër botë.

Madje këngëtarja ka qenë vazhdimisht pjesë e shtypit rozsë, për shkak të jetës së saj private.

Pas martesës me aktorin australian Liam Hemsworth, ajo ‘mbuloi’ ballinat e shtypit rozë, por martesa e saj nuk zgjati shumë.

Para pak kohe ajo dhe ish burri nënshkruan divorcin duke u ndarë edhe ligjërisht.

Së fundmi, këngëtarja ka publikuar disa fotografi mjaft ‘provokative’ ku thekson format e saj trupore duke e dëshmuar se vazhdon të gëzoj forma të mira.