Morena tani me pozë të zjarrtë e shtrirë pranë tigrit

Morena Taraku nuk po ndalet.

Këngëtarja dhe modelja Morena Taraku po merr vëmendje të madhe me postimet e saja nga pushimet.

Një nga pozat me të cilën theu rekord të komentimeve ishte ajo e hipur mbi elefant, e që shumë meshkuj e kërkuan veten të ishin në vend të tij.

E tani me një pozë të zjarrtë pranë tigrit, meshkujt prapë nuk i kursyen komentimet e lutjet e zkonshme si ajo ‘Pse more Zot sem fale tiger’ i shkruan dikush prej ndjekësve.

Është vet Morena ajo e cila po provokon në atë mënyrë që meshkujt të mos i kontrollojnë pastaj fjalët e tyre./Kosovarja/

Shiko Videon: