Web Analytics

Pas Fatjonit, edhe ky banor është gati të dal

Botuar nga: InfoKosova

Romeo Veshaj pas Prime-t ka deklaruar se nuk mund t’i pranojë opinionet e Arbrit dhe Orit të cilët u shprehën se aktori po i bën partneres së tij, Heidi Baçi.

Pjesë nga biseda:

Romeo: Çfarë po thoni moj, unë po i jap presion kësaj vajzës? Unë jam gati për të bërë valixhet dhe të dal moj

Erjola: Kupto diçka Romeo që është një opinion i vetëm

Romeo: Si një moj ishin te tre

Erjola: Janë dy opinionista të vetëm dhe jo 200 milionë shqiptarë

Romeo: Domethënë ata shikojnë 24/7 dhe çfarë thua moj

Erjola: Keni kohë çdo gjë mund të rregullohet në këtë botë

Romeo: Jo moj jamë unë ai që po i fus presion kësaj gocës

Erjola: Sepse nuk ke bërë një ndarje logjike të lojës

Romeo: Si të bëj një ndarje moj, çfarë thua?

Erjola: Bëj një ndarje edhe më beso që nuk do përfshiheni më si çift.

Pjesën romantike mbajeni shumë të fshehtë./dritare.

Të FUNDIT