Web Analytics

Pas festës së çmendur me striptistet, Luizi ka një mesazh për Kiara Titon (VIDEO)

Botuar nga: InfoKosova

Pasi kërceu gjithë darkën me striptistet që vëllai i madh i çoi në shtëpinë e BBV si surprizë për festën e beqarisë, Luizi u mundua që të qetësonte bashkëshorten e tij të ardhshme, Kiarën.

Kur festa mbaroi dhe pasi shijoi çdo moment me striptistet, Luizi tha: “Me gjithë respektin që kam për ato gocat që kërcyen, kam Kiarën sa për 1000 balerina. E kam balerinë, e kam të dashur, e kam çfarë të duash ti.”

Luizi do të celebrohet me Kiarën natës e finales se madhe të BBV.

Mbrëmjen e djeshme Big Brother i bëri një surprizë në festën e beqarisë Luizit, duke i futur në shtëpi disa nga striptistet e një prej clubeve më të njohura të Tiranës.

Të FUNDIT