Web Analytics
BallinaSHOWBIZPas humbjes së shumë kilogramëve, Fifi ka ndryshuar krejtësisht në pamje!

Pas humbjes së shumë kilogramëve, Fifi ka ndryshuar krejtësisht në pamje!

Filloreta Raçi e njohur si Fifi, vazhdon të jetë njëra nga emrat më të komentuar në mediat rozë.

Ndonëse, tashmë ka kohë që është pjesë e skenës muzikore, Fifi llogaritet si njëra nga artiset më të nga publikuar.

Sezoni veror ka qenë i stërngarkuar me koncerte e ndeja, të cilat këngëtarja shpesh herë i ka postuar edhe në rrjetet e saj sociale.

Këngëtarja kohëve të fundit ka treguar se ka humbur goxha peshë.

E krahas peshës, Fifi ka pësuar ndryshim edhe në pamje.

Në paraqitjen e fundmi ajo po duket person krejt tjetër.

E veshur me fustan të bardh e me një stil të veçantë, Fifin do ta keni vështirë ta njihni.

Shikojeni foton dhe binduni… /ORAinfo/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit