Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip Albania LivePas Instagram-it të Luizit ‘fshihet’ ish e dashura? Miqtë e këngëtarit sqarojnë...

Pas Instagram-it të Luizit ‘fshihet’ ish e dashura? Miqtë e këngëtarit sqarojnë të vërtetën

Disa deklarata të Luizit kanë ngjallur dyshime në rrjet dhe lidhen me jetën e tij personale jashtë “Big Brother Vip.” Në biseda me banirët, këngëtari ka thënë se Instagrami i tij menaxhohet nga një mikeshë me emrin Jurgena.

Dhe së fundmi, deklaroi se ish-e dashura e tij e fundit e ka pasur emrin Gena (edhe pse qeshi, për të treguar sikur po bën shaka). Megjithatë, këto përgjigje të Luizit bënë që të ngriheshin disa pikëpyetje nëse Jurgena dhe Gena janë i njëjti njeri.

Për të folur rreth kësaj, ishin të ftuar sot në “Big Brother Fans Club” dy miqtë e tij të ngushtë Joni dhe Mario. Joni tha se Jurgena është mikesha e tij, të cilën e ka takuar një herë në fillim por më pas nuk janë takuar më. Ndërsa ish-të dashurën e Luizit tha se nuk e njeh.

“Jurgena është shoqja e Luizit, që menaxhon Instagramin e Luizit. E kam takuar në fillim, por tani nuk e kam takuar më. Gena, ish-e dashura, nuk e di kush është.”-tha ai.

Mirëpo, është vënë re se Jurgena nuk i ndjek dy miqtë e tij në Instagramin e Luizit. Pse? “Nuk e di pse nuk na ndjek. Ndoshta nuk kemi të njëjtat mendime për menaxhimin e Instagramit.”-tha Joni.

Rrjetet Sociale

630,405FansaPëlqeje
28,210NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit