Pas ironizimit të moderatorit për Donaldin, reagon Einxhel Shkira

Moderatorja, Ori Nebijaj u shpreh në emisionin e Donaldit se Flori Gjini nuk i ka konfirmuar ende bashkë prezantimin e programit “Pushime On Top”, e një deklaratë e Donaldit në ato momente trazoj ujërat.

“Pse u shua bota për meshkuj që s’të ka konfirmuar akoma”, u shpreh Donaldi, pas kësaj deklarate moderatori ka ironizuar me Donaldin e fjalët e Borës.

Kjo ka bërë që Flori të kundërpërgjigjet menjëherë duke pranuar ofertën e Orit dhe duke hedhur kunja mbi Donaldin.

“Është e vërtetë nuk është shuar bota por dashuria jonë ka qenë shumë e madhe dhe ne nuk para njohim tradhti. Kështu që për të gjithë ju që me keni pyetur përgjigjen time e dini tashmë”, ka thënë Flori.

Përveç fjalëve, ai thumbon Donaldin edhe me gjestin që bën identik si Bora Zemani.

Mirëpo nuk ka munguar as thumbi nga ana e Einxhel, moderatorja ka publikuar një foto në “Instastory” ku tregon se edhe ajo ka një varëse miqësie me Florin duke ironizuar kështu Donaldin./Lajmi.net/