Pas komentit të Julit, Olti Curri i kthehet keq Sindit: Vaj misri, vajguri…

Olti Curri nuk i ka kursyer komentet jo te mira për Sindin, ditë më parë një koment që bëri konkurrenti i ri i “Përputhen”, Juli, për Sindin filloi debatin në mes tyre.

Je si vaj Borshi, ekstra i vi,rgjër”, i ishte drejtuar Juli asaj, ndërsa Sindi reagoi menjëherë.

Lidhur me këtë debat komentoi edhe Olti Curri përmes disa postimeve në rrjete sociale, të cilat ia dedikoi Sindit.

Në një postim, ai shkëputi pjesën kur Skindi i thotë Julit se duhet të dalë nga skena, ndërsa komenti i opinionistit ishte “Alo quhet studio, jooo skenë, vajzën e kanë gënjyer dhe i kanë thënë që emisioni bëhet te Teatri Operas dhe Baletit?”./Lajmi/