Web Analytics
BallinaSHOWBIZPas komentit 'thumbues' që i bëri, Arjola Demiri i kthehet ndjekses ashpër...

Pas komentit ‘thumbues’ që i bëri, Arjola Demiri i kthehet ndjekses ashpër në rrjetet sociale

Arjola Demiri si për jetën e saj personale, ashtu edhe për pamjen e jashtme, është një ndër më të komentuarat në mediat rozë e rrjetet sociale.

Edhe në Instagramin e saj ka shpeshherë ndjekës të pakënaqur dhe Arjola nuk ka duruar ndaj një komentuesje.

“Na hapën barkun duke përdorur FaceApp nuk po i njohim më”, i shkruan komentuesja të cilës Arjola i kthehet: “Shpresoj të bëheni më mirë nga barku zonjë, me FaceApp që është në xhiro do kesh shpërthime “dijarretike” gjithmonë”.

Kjo nuk është hera e parë që Arjola merr të tilla akuza. Madje pak ditë më parë ajo publikoi foto në të 20-tat e saj dhe mori një lum komentesh duke e akuzuar se në fak nuk është aktorja në foto, nisur edhe nga pamje të mëparshme të Arjola Demirit para ndërhyrjeve.

Gjatë kohës kur aktorja ishte pjesë e spektaklit duke i realizuar ëndrrën e saj më të madhe: një shtëpi.

Mirpo që pas përfundimit të spektaklit, Arjola është komentuar shumë për shtëpinë e saj dhe shpesh herë është pyetur përse nuk ka hyrë akoma.

Aktorja ka realizuar një bisedë virtuale me ndjekësit e saj, ku ka zbuluar foto të shtëpisë, e cila mesa duket është në ndërtim e sipër dhe përfundon në qershor të 2023.

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit