Web Analytics
BallinaSHOWBIZPas kritikave për të folurën e saj, Melisa Lleshi i përgjigjet të...

Pas kritikave për të folurën e saj, Melisa Lleshi i përgjigjet të gjithëve: Di të artikuloj por…

Melisa Lleshi është një personazh mjaft i komentuar.

Së fundmi, ajo është diskutuar për të folurën e saj në “Dance Albania”.

Në fakt, ajo është kritikuar për të folurën e saj, që në fakt duket mjaft e përkëdhelur, por ja si i përgjigjet ajo kritikave:

“Flas shumë normal, Di të artikuloj shumë qartë, por sa më shumë që rritem, aq më shumë do ta mbaj fëmijën brenda vetes, sado që disa i bezdis”.

Edhe pse prej muajsh i kanë dhënë fund lidhjes së tyre, dy ish-konkurrentët e Për’puthen Andi Shehi dhe Melisa Lleshi, vijojnë të komentohen në rrjet.

Së fundmi Andi ishte i ftuar në një intervistë për “Shqipëria Live”, dhe pyetjet rreth Melisës sigurisht që nuk munguan, por me sa duket Andi e ka hedhur krejtësisht pas krahëve historinë me këngëtaren, dhe ka nisur një romancë të re.

Gjatë intervistës ai tregoi se tashmë e ka hequr mendjen nga ish-konkurrentja e Për’puthen dhe se është shumë i lumtur në jetën që po bën.

Më pas ai u pyet për një lidhje të mundshme me një vajzë tjetër, por Andi vendosi të mos ndajë shumë detaje dhe u treguar i rezervuar./Iconstyle/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit