Pas lajmeve për dobësim, reagon Fifi – thotë se nuk ia arriti me ‘liposuction’ e as ngushtim të lukthit, por tek qendrat e dobësimit

Këngëtarja e njohur Filloreta Raçi – Fifi, a qenë mjaft e përfolur gjatë këtyre ditëve sa i përket pamjes së saj.

Kjo pasi ajo ka humbur disa kilogramë dhe trupi i saj tashmë duket shumë më i kuruar dhe ndryshe.

Fotografitë e fundit që ka publikuar në rrjetet sociale, ka bërë që shumë nga fansat ta komentojnë atë për ndryshimin, duke e komplimentuar për hubjen e kilogramëve të tepërt.

Në anën tjetër, Fifi duket të ketë qenë erevltuar me disa mediume të caktuara, të cilët kanë aluduar në mënyrën se si është dobësuar këngëtarja.

26-vjeçarja në një sërë shkrimesh të publikuara në InstaStory bëri të ditur se asaj nuk i kanë kryer punën ngushtimi lukthit e as ‘liposuction’-i.

Kështu, ajo bëri me dije se e vetmja mënyrë se si arriti të dobësohej ishte regjimi strikt ushqimor dhe ndjekja e seancave me rregull në qendrat e dobësimit.

Tutje, ajo ka foluar edhe për bullizmin e ushtruar nga njerëzit që dikur e quanin “të shëndoshë” e ndërsa sot po e komentojnë për mënyrën s si po pozon para kamerës, duke thënë se ta për ta zgjidhja është e lehtë – mjafton thjeshtë të mos e ndjekin këngëtaren në rrjetet sociale.

Më poshtë, gjeni të plota reagimet e këngëtares.