Pas lansoi këngën, ky është reagimi i Andit ndaj Melisës

Dy ish-protagonistët e emisionit “Përputhen”, Melisa dhe Andi, vazhdojnë të komentohen për një romancë të mundshme.

Dyshja kanë mohuar një gjë të tillë, duke kanë thënë se janë vetëm shokë.

Së fundmi, Melisa publikoi këngën e saj të parë dhe të gjithë prisinin edhe reagimin e Andit.

Ky i fundit nuk vonoi shumë, dhe e shpërndau në faqen e tij të Instagramit.

“Doli bomba”, ishte mbishkrimi i Andit në këngën e saj./Blic/