Web Analytics
BallinaUncategorizedPas Lulzimit, ky është ish konkurrenti i “Përputhën” i cili u bë...

Pas Lulzimit, ky është ish konkurrenti i “Përputhën” i cili u bë pjesë e “It’s My Love”

Lulzim Jashari, ish konkurrenti i përputhën, pas largimit nga emisioni në Shqipëri u bë pjesë e emisionit në Kosovë It’s my Love, të drejtuar nga prezantuesi Valon Maloku.

Edhe ish konkurrenti i Përputhen 2, Erjon Geca, është berë pjesë e emisionit It’s my Love.

“Këtu po duket shumë, shumë ma reality se atje, vet fakti se nuk ka një skenar dhe një kontratë është reality”, tha Gecaj pas pyetjes së Malokut, ‘pse me ardhë prej Përputhën ktu”.

Gecaj pas largimit kishte bërë bujë nëpër rrjetet sociale duke akuzuar autoren e emisionit Përputhën, Olsa Muhameti, se i gjithë emisioni ishte lojë e saj./infokosova

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit