Web Analytics
BallinaSHOWBIZPas marteses, Njomza e Rinori shfaqen ne veshje sportive

Pas marteses, Njomza e Rinori shfaqen ne veshje sportive

Njomza dhe Rinori është cifti i njohur në rrjetet sociale.

Dasma e tyre bëri bujë pak javë më parë duke u komentuar në rrjet.

Së fundmi ata kanë publikuar disa foto, larg atyre nda dasma që ishin elegante.

Ata janë veshur në rroba sportive dhe po duken kaq bukur./InfoKosova/

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit