Web Analytics
E premte, 9 Qershor, 2023

Pas modeles ruse, Don Xhon dhe Era Istrefi “kapen mat” të përqafuar në aeroport

Krijuesit e hitit “Hala” Don Xhoni dhe Era Istrefi duket se janë më të afërt se janë menduar.

Në një foto të siguruar nga portali indeksmk ata shihen shumë afër me njëri – tjetrin.

Në një foto shihet Don Xhoni që ka vendosur duart në belin e Erës derisa në foton tjetër është Era që e përkdhel Don Xhonin.

Kujtojmë së hiti Hala i Don Xhonit dhe Era Istrefit deri me tani ka më shumë së 55 milionë klikime në youtube.

A do të thotë ata pos suksesit të këtij dueti janë duke e shijuar ndonjë romancë së bashku.

Shiko foton:

Të FUNDIT

Rrjetet Sociale

630,884FansaPëlqeje
28,141NdjekësitNdjek
998NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu