Pas ndarjes ja me kë ka shkuar në pushime ish-reja e Danit

Lajmi për ndarjen djalit të Danit Andit dhe Dafinës erdhi si boomb.

Atëherë kur askush se priste e të gjithë prisnin verës dasmën e tyre, dyshja i dhanë fund fejesës.

Kjo u kuptua në saje të rrjeteve sociale ku të dy kishin larguar njëri-tjetrin në instagram si dhe nga mosprezenca e Dafinës në kanagjeqin e kunatës e cila u martua muaj më parë.

Edhe fotot që kishin realizuar dyshja bashkë janë fshirë nga rrjetet sociale.

Por siç duket të dy e kanë marrë me shume sportivitet.

Andi në anën tjetër që kënaqet çdo ditë me shoqëri, e në anën tjetër edhe Dafina po bën të njëjtën gjë.

E vendin e Andit tani për pushime ia ka zënë shoqja e saj me të cilën shihen mjaft të lumtura.

Sidoqoftë jeta vazhdon./Kosovarja/