Pas ndarjes me Donaldin, kështu i shkon mbrëmja Beatrix

Beatrix Ramosaj vazhdon të jet një prej emrave më të përfolura në mediat rozë.

Ajo para pak ditësh u shfaq me një video dhe tregoi për gjendjen e saj emocionale, pas gjithë atyre ditëve sa ishte në “Big Brother Vip”.

Por, Beatrix mbrëmë kaloi një natë të paharrueshme me shoqërinë e saj në një klub nate.

Dukej mjaftë mire dhe me disponim të mirë./Kosovarja/

Shiko videot: