Web Analytics

Pas ndarjes nga Flamuri, në këtë gjendje shfaqet Armoda!

Nga: InfoKosova

U bënë të njohur pas lidhjes së tyre e cila u bë viralë në rrjete sociale.

E më virale u bë ‘ndarja’ ku Flamuri dhe Armonda vendosen të pauzojn paksa në lidhjen e tyre, shkruan InfoKosova.

Këtë e ka bërë të ditur vetë Armonda në një postim në instastory.

Ajo ka fshirë të gjitha postimet që kishte bashkë me Flamurin, ku duket se nuk po ia ndjen fort për të.

Në fotografinë e fundit Armonda shihet e rregulluar mjaftë mirë./InfoKosova/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

630,393FansaPëlqeje
28,011NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT

Pas ndarjes nga Flamuri, në këtë gjendje shfaqet Armoda!

Nga: InfoKosova

U bënë të njohur pas lidhjes së tyre e cila u bë viralë në rrjete sociale.

E më virale u bë ‘ndarja’ ku Flamuri dhe Armonda vendosen të pauzojn paksa në lidhjen e tyre, shkruan InfoKosova.

Këtë e ka bërë të ditur vetë Armonda në një postim në instastory.

Ajo ka fshirë të gjitha postimet që kishte bashkë me Flamurin, ku duket se nuk po ia ndjen fort për të.

Në fotografinë e fundit Armonda shihet e rregulluar mjaftë mirë./InfoKosova/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

630,393FansaPëlqeje
28,011NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT