Web Analytics
BallinaUncategorizedPas ndarjes nga Jonida, Romeo Veshaj në krahët e Fifit

Pas ndarjes nga Jonida, Romeo Veshaj në krahët e Fifit

Aktori i njohur i humorit, Romeo Veshaj ka qenë këto ditë shumë i komentuar në media për ndarjen nga Jonida Maliqi.

Ndarjen e deklaroi vetë Jonida duke treguar në intervistat e fundit se është beqare.

Ndërsa Romeo pavarësisht se preferoi të mos reagonte, fakti që pushimet i bëri me shoqërinë dhe jo me Jonidën, tregon se mes tyre ka marrë fund.

Së fundmi një tjetër këngëtare është parë në krahët e aktorit dhe bëhet fjalë për Fifin.

Ajo ka postuar në Instastory një video ku shfaqet në shoqërinë e Romeos dhe i bën atij një propozim.

“Do bëhesh Romeo im?”, është pyetja që i ka bërë Fifi Romeos, por përgjigjen as njëri, as tjetri nuk na i ka treguar.

Rrjetet Sociale

630,284FansaPëlqeje
28,213NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit