Web Analytics
BallinaSHOWBIZPas ndarjes nga Mozzik, Loredana në një romancë të re?Këngëtarja shfaqet ne...

Pas ndarjes nga Mozzik, Loredana në një romancë të re?Këngëtarja shfaqet ne perqafim te mashkullit misterioz

Loredana një nga personazhet më të përfolura përsa i përket jetës private, që nga lidhja dhe ndarja me Mozzikun, qe te dyja ben shume buje ne media.

Ajo është shumë aktive në rrjete sociale, bukuroshja në Instastory ka hedhur një foto ku shfaqet nën përqafimin e një mashkulli misterioz i cili e mban afër duke e përqafuar.

Ajo në foto shkruan :Abidin , duke i vendosur një zemër.

Kush dhe cilat janë raportet me të, e di vetëm Loredana.

Këngëtarja është nderuar për të tretën herë rradhazi me çmimin ‘Artistja më e mirë zvicerane’ në MTV Europe Music Awards (EMA), e cila u zhvillua mbrëmjen e së dielës (13 nëntor).

Kengetarja eshte nene e nje vajze te quajtur Hana, te cilen e ka me reperin Mozik.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit