Pas ndarjes nga Mozzik, Loredana tregon haptas se çfarë synimi ka

Ka disa muaj që Mozzik dhe Loredana i kanë dhënë fund romancës së tyre.

Por, më në fund duket se Loredana i ka vënë vetës një synim, të bëjë para e jo të dashur.

“Bëj para, e jo të dashur”, thotë mbishkrimi i kësaj fotografie që reperja në fjalë e ka shpërndarë në llogarinë e saj në Instagram.

Vlen të kujtojmë faktin se është Loredana ajo e cila jo rrallë herë kujton të kaluarën përkrahë reperit, kjo pasi që ata janë edhe prindër të një vajze.

Nga ana e tij, Mozzik ja ka bërë me dije Loredanes se për të familja është gjithçka dhe jo ‘fama dhe leku’. /Indeksonline/