Robert Berisha e tha se u nda nga gruaja e tij këngëtarja e njohur Nora Istrefi, shkruan “InfoKosova”.

Por, ndoshta “i ra pishmanit” shumë shpejt dhe e hoqi atë fotografi që ai e dha vet lamin e hidhur.

Tani si dy të ndarë Nora dhe Roberti po kujdesen dhe po tregojnë shumë dashuri të hapur për të bijën e tyre.

Para pak ditësh ishte nëna e Reneesë Nora ajo e cila e kishte çuar të voglën e saj në pushime luksoze.

Por, me t’u kthyer në Prishtinë, ishte babai i së voglës ai i cili e mori Reneenë dhe po kalojnë çaste të bukura bashkë.

Në këto pamje shihen Renee dhe Robert Berisha duke lozur bashkë, e këto pamje sigurisht që ish burri i Norës i ka bërë publike në Instagram./InfoKosova/