Web Analytics

Pas ndarjes nga Olsi, nuk do ta besoni sa ka ndryshuar Egli Tako! (Foto)

Botuar nga: InfoKosova

Egli Tako prej disa kohësh nuk ka qenë aktive në muzikë, teksa është fokusuar në një pasion krejt tjetër.

Artistja ndan në rrjete sociale momente nga përditshmëria e saj, teksa zbulon se po punon fort me palestrën dhe veten e saj.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto të trupit të saj, ku shihet dukshëm transformimi.

Egli duket kaq bukur sa me siguri është një frymëzim për çdo vajzë.

Shiko foton:

Të FUNDIT