Web Analytics
BallinaUncategorizedPas ndarjes së bujshme, ish-konkurrentët e “Për’puthen” thumbojnë Alvisën e Bashkimin

Pas ndarjes së bujshme, ish-konkurrentët e “Për’puthen” thumbojnë Alvisën e Bashkimin

Sot me anë të një postimi në Instastory, Bashkimi konfirmoi ndarjen nga Alvisa.

Të menjëhershme ishin reagimet e ish-konkurrentëve duke përfshirë këtu edhe ish të dashurin e Alvisës, Bushin.

Në Instastory, Bushi shkroi: “Gënjeshtra dhe mashtrimi kanë një date skandence e vërteta mbetet e vërtetë edhe nëse askush nuk e beson , gënjeshtra mbetet gënjeshtër edhe pse të gjithë e besojnë.”

Ritvana shkroi: Mbaroi ë? Pa ekzistuar diçka, s’ka se si përfundon.

Dyshja Andi dhe Melisa gjithashtu kanë reaguar me story duke i dalë në krahë Bushit.

Kujtojmë që Alvisa dhe Bashkimi kanë dal çift nga “Për’puthen 3”, duke trazuar ujërat më postimet e tyre./Indeksonline/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit