Web Analytics

Pas ndarjes së fundit Labi i kthehet dashurisë së vjeter

Botuar nga: InfoKosova

Është bërë e ditur që Labinot Gashi-Labi, po bënë lëvizjen e radhës.

Pas disa vitesh në “KTV” me emisionin e tij “1 kafe me Labin”, Gashi po rikthehet sërish në shtëpinë e vjetër.

Siç merret vesh, prezantuesi po i kthehet “RTV 21”-shit, televizionit që e bëri të njohur dhe me të cilin identifikohet.

Labi është prej 20 vitesh në ekran dhe rrugëtimi i tij do të vazhdoj sërish./kosovarja

Të FUNDIT