Web Analytics

Pas një nate të nxehtë, Sara zgjohet me nerva, ia thotë në sy Bardhit: Më ke prishur …

Botuar nga: InfoKosova

Gjatë një bisede mes Sarës dhe Bardhit në orët e para të mëngjesit Sara i thotë Bardhit që ka ndikuar për keq në lojën e saj.

Ajo i kërkon atij që t’i kundërshtojë fjalët që po thotë, por Bardhi nuk jep asnjë koment në lidhje me këtë gjë.

Sara: Sepse dhe ti vetë e di që shumicën e rasteve ose më ke prishur punë ose më ke shpërqendruar.

Bardhi: E sigurt?

Sara: Mos ma kthe me pyetje më kundërshto me fakte.

Unë dua të më kundërshtosh me fakte, unë dua të më lësh keq tani, dua të më nxjerrësh bllof.

Më nxirr bllof.

Shiko videon:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT