Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip Albania LivePas prime, Efi habit me emrat e 4 finalistëve

Pas prime, Efi habit me emrat e 4 finalistëve

Sot e ftuar në emisionin “Ndryshe” ka qenë një nga ish-banoret e shtëpisë së “Big Brother VIP”, Efi Dhedhes. Në fillim ajo hyri si një konkurrente e vetme së bashku me Mikela Pupën, por më pas rrjedha e ngjarjeve ndryshoi krejtësisht dhe ajo u kthye në një prej konkurrenteve më të dashura nga i gjithë publiku.

Si po e përballon Efi famën dhe kërkesat e shumta pas daljes nga ‘BBV’? Mendoj se më ka ardhur kjo gjë kaq e bukur në pikën që jam e pjekur mjaftueshëm që ta kontrolloj. Jam aq e mbushur sa nuk më interesojnë kërkesat, nuk i shoh fare. Aty ku kuptova se si mund ta shijoj ‘Big Brother-in’, aty mu ndërpre fatkeqësisht udhëtimi. Tani e konceptoj, meritoja të isha aty brenda.

Pse e kanë konsideruar Efin si ‘Shefe të diplomacisë’? Ndoshta sepse jam treguar diplomate me Luizin, prandaj më kanë thënë ashtu. Nuk jam me të tjerët. Luizin e kam shok, e kam mik, nuk e kam njohur më përpara.

Bukuroshen nuk e kemi parë shpesh në intervista, pse kjo zgjedhje?Nuk kam dashur se janë të njëjtat pyetje, e njëjta situatë. Nuk dua të bëhem e lodhshme. Cila ka qenë ëndrra e fëmijërisë së Efit?Kam dashur të bëhem piktore. Më thonin që do jesh fukara dhe ma vranë ëndrrën.

Kush del sipas bukuroshes? Armaldo. Ajo (Olta) nuk del dihet. Ndryshe gjate nates Efi u pati nje debat te ashper me Zhaklinen mbi viden qe iu eshte shfaqur Kiares duke e zhgenjyer ate nga Efi pas disa deklarateve te kesaj dhene ne rrjete sociale.

Rrjetet Sociale

630,332FansaPëlqeje
28,211NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit