Web Analytics
BallinaUncategorizedPas publikimit të videos, Arbenitës ‘i hakohet’ instagrami

Pas publikimit të videos, Arbenitës ‘i hakohet’ instagrami

Arbenita Ismajli që me mëngjes ka bërë të ditur që diçka nuk është në rregull me llogarinë e saj në Instagram.

Siç duket pas publikimit të videos ku shihej bashkë më tjetër mashkull, Arbeniten nuk do e lënë rehat.

Në një foto të postuar sot, ajo shkruan:

“U zgjova nga gjumi dhe e pashë se kjo foto e imja është fshirë’.

E këto veprime i kishin vërejtur edhe ndjekësit pasi që e kanë pyetur pse janë fshirë shumica e imazheve tua, a ta kanë hakuar.

Kush po del vallë të jetë kaq i interesuar për jetën e Arbenitës?/Kosovarja/

Rrjetet Sociale

630,279FansaPëlqeje
28,213NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit