Web Analytics
BallinaUncategorizedPas ribashkimit, Xheni tregon planet për martesë me Benardin

Pas ribashkimit, Xheni tregon planet për martesë me Benardin

Xheni i bëri një surprizë fansave të saj në natën e ndërrimit të viteve duke deklaruar rikthimin e saj me Benardin.

Dyshja kanë qenë një nga çiftet më të pëlqyer nga publiku, por dy vite më parë deklaruan ndarjen papritur.

Megjithatë Xheni dhe Benardi kanë kuptuar se nuk bëjnë dot pa njëri-tjetrin dhe janë rikthyer.

Pas rikthimit, fansat duan ta shohin çiftin të martuar e një prej tyre e ka pyetur Xhenin se kur kanë ndërmend ta marrin këtë hap.

“Për martesën kam kohë”, përgjigjet Xheni.

E pyetur se çfarë ka ndryshuar në marrëdhënien e tyre pas rikthimit, Xheni ka treguar se këtë herë e kanë mbajtur të fshehtë dhe i kanë bërë hapat më ngadalë.

Rrjetet Sociale

630,781FansaPëlqeje
28,195NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit