Web Analytics
BallinaSHOWBIZPas “RTV 21”, ja ku ka shkuar Blerina Neziri

Pas “RTV 21”, ja ku ka shkuar Blerina Neziri

Prezantuesja, gazetarja dhe redaktorja e lajmeve në “RTV 21”, Blerina Neziri, ishte një nga fytyrat ikonike të këtij televizioni, por jo më.

Ka kohë që Blerina nuk shihet në këtë kanal, për arsye që asnjëherë nuk janë bërë të ditura.

Megjithëse imazhi i saj i mungon televizionit në fjalë, ai nuk do t’u mungoj edhe dëgjuesve të lajmeve.

Kjo pasi Blerina është aktivizuar sërish në botën e medies.

Një nga emrat më të famshëm të edicioneve të lajmeve, tashmë punon në “RTV Dukagjini”,

Duke treguar kështu se ajo nuk shkëputet lehtë nga puna në radio dhe televizion.

Ajo eshte aktive edhe ne rrjetet sociale.

Here pas here ndan foto nga perditshmeria e saj./Kosovarja/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit