Web Analytics
BallinaSHOWBIZPas shumë kohësh, Ledri dhe Ghetto Geasy takohen bashkë

Pas shumë kohësh, Ledri dhe Ghetto Geasy takohen bashkë

Ne një video qe po qarkullon neper rrjet shihen Ledri dhe Ghetto Geasy në një lokal në shoqërinë e njëri tjetrit.

Kjo dëshmon se dyshja kanë marrë një hap për të rikuperuar raportin e tyre miqësor dhe kolegial.

Ledri Vula fillimisht ishte pjesë e labelit “Baba Records” i cili më vonë mori emrin “Babastars”.

Deklarata se do të hiqte dorë përfundimisht nga muzika në vitin 2012 bëri bujë për shkëputjen e papritur nga muzika dhe labelit, shihni më poshtë videon. /Prive.al

 

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit