Web Analytics
BallinaUncategorizedPas shumë muajsh të ndarë, rikthehen Stresi dhe Kejsi?

Pas shumë muajsh të ndarë, rikthehen Stresi dhe Kejsi?

Kejsi dhe Stesi kanë qenë padyshim një ndër çiftet më të komentuar të Showbizit.

Ndarja e tyre u shoqërua me një bujë të madhe në media, e cila vazhdoi për ditë me rradhë.

Pas ndarjes Stresi u shpreh se ekzistonte mundësia që dyshja të riktheheshin dhe Kejsi ende ruan marrëdhënie shumë të mira me prindërit e tij.

Së fundmi një foto e publikuar nga Kejsi në Instagram i ka bërë të gjithë të mendojnë se rikthimi për të cilin foli Stresi para ca kohësh, mund të ketë ndodhur.

Në foton në fjalë bukuroshja mban në duar unazën që i ka dhuruar Stresi dikur.

“Se një femër duron shumë”, ka shkruar ajo krahas fotos me të cilën ka arritur t’i konfuzojë të gjithë se mund të jenë rikthyer sërish bashkë.

Rrjetet Sociale

630,452FansaPëlqeje
28,208NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit