Web Analytics

Pas shumë viteve, lajmi i mirë për ju fansa të Adelina Ismaili, po i rikthehet muzikës, ky është njoftimi i saj

Adelina Ismaili, një zë e emër ma karrierë të bujshme në skenën tonë, po i rikthehet muzikës pas kaq shumë viteve pauzë.

Artistja e cila vulosi thellë emrin e saj në botën muzikore përgjatë këtyre viteve, la të nënkuptuar këtë gjë përmes një postimi në Instagram.

Adelina publikuar disa fotografi në studion e Florent Boshnjakut me legjendën e muzikës, Sabri Fejzullahu.

“Në maje të botës me monumentin e gjallë të muzikës moderne shqipe Sabri Fejzullahu dhe legjendën e notave Florent Boshnjaku”, shkroi Ismaili.

Adelina e cila i ka munguar skenës muzikore për kaq shumë kohë si duket po rikthehet fuqishëm.

Shiko foton:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Adelina Ismaili (@adelinaofficiel)

Nga rubrika