Fjolla Morina sot gjatë ditës ka befasuar fansat e saj, shkruan “InfoKosova”.

Ajo u shfaq nga një serë me domate e speca, për të cilët u komentua shumë.

Këngëtarja Morina është duke qëndruar në një fermë në një fshat.

Ajo nga ky vend i bukur po sjell shumë pamje interesante, pamje për të cilat askujt nuk do t’i shkonte mendja se do t’i realizonte Fjolla.

Ajo së pari u pa duke mbledhur speca, ku pastaj u pa edhe e hipur në një traktor.

E në fotografinë ku Fjolla shihej e hipur në traktor, ajo e shoqëronte me këto fjalë: “Ferrari 2020 Las Vegas🏎 Babik”./InfoKosova/

Ja dhe fotografia ku Fjolla e krahason traktorrin me ferrarin: