Pas tërmetit të fuqishëm në Kosovë, reagon Donaldi

Një tërmet i fuqishëm është ndjerë edhe në Kosovë.

Tërmeti ka ndodhur në Bosnje me magnitude 6 shkalle sipas rihterit.

Ne lidhje më këtë ka pasur reagime të shumta, ku një ndër ta është edhe Donaldi.

Ai ka postuar në Instagram në kohën e tërmetit duke ironizuar më situatën: Le të fillojnë telefonatat, a e ndiet tërmetin.

Ndryshe, Donaldi ka disa javë që është ndarë nga Beatrix Ramosaj dhe tashmë është duke dashur të rregullojë situatën me Bora Zemanin./shqip

Shiko postimin: