Web Analytics

Pas ‘thumbave’ të Beatrix dhe Borës, vjen reagimi i parë i Donaldit: “Na ka gjetur belaja me …“

Botuar nga: InfoKosova

Bora dhe Beatrix morën të gjithë vëmendjen orët e fundit pasi të dyja njoftuan se do të publikonin këngë.

Fillimisht ishte Bora ajo e cila njoftoi se në orën 20:00 do të publikonte këngë me titull “Nuk jam si ti” e më pas edhe Beatrix njoftoi se kishte gati këngën “As unë si ti”.

Me të arritur ora, Bora publikoi disa video ku tregoi se kjo ishte një shaka për 1 Prillin, gjë që pritej.

Por edhe Beatrix duket se ka bërë të njëjtën gjë duke publikuar një pjesë nga kënga e re, që nuk ka lidhje me titullin “As unë si ti”, por përkundrazi quhet “Më ndikon”.

Ai së fundmi ka bërë një lajmërim se nuk do të ndodhet në Zvicër për koncert, për arsye të mosdakortësisë mes dy palëve, por fansat nga atje nuk e besojnë.

Edhe ai ka reaguar se nuk po i gënjen dhe se u lodh nga 1 Prilli, dita e gënjeshtrave.

”Se na ka gjetur belaja me 1 Prillin, kjo nuk është shaka” thotë Donaldi në video.

RRJETET SOCIALE

630,632FansaPëlqeje
27,998NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT

x