Pas Tunës, këtë verë Blendi Fevziu i fiksuar pas zogut

“Zogu” i Tunes disa vite me pare beri xhiron e rrjetit, teksa kengetarja kendonte “Zogu ma i mire pi krejtve”.

Por duket se ka ardhur momenti qe nga Tuna stafeta e zogut ti kaloje gazetarit Blendi Fevziu.

Prisni dhe lexoni deri ne fund! Blendi kete vere eshte fiksuar pas zogjve te stampuar ne bluzat e tij.

Teksa ben nje kontroll ne Instagramin e tij sheh se ka zgjedhur te veshe bluza te bardha me zog ne mes.

Duke dhene nje pamje plot freski.